info

Magdalena Pasierska - głos
Zgas - beatbox
Michał Majeran - głos, efekty

Me Myself and I to dwójka wokalistów i beatbox, który prawie całą muzykę realizuje na żywo głosem.
Każdy w zespole ma inne zadanie. Magdalena jest duszą zespołu. To energetyczny wulkan, który wylewa się na publiczność w kolejnych erupcjach improwizacji. Robiący human beatbox Zgas to ciało. Jego eksperymenty z dźwiękami wykraczają poza tradycyjny, zamknięty w hip-hopowej niszy beatbox. Niektóre z tych dźwięków zapewne nie mają jeszcze nazwy. Otoczony sprzętem i elektroniką Michał to mózg. Jego przetworzony głos wypełnia harmonicznie przestrzeń, sporadycznie zapuszczając się w solowe rejestry. Ich muzyka to świeża mieszanka jazzu, hip-hopu, etno, bluesa, reggae i klasyki.

Magdalena Pasierska jest wokalistką samoukiem. Podstawy edukacji muzycznej zdobywała, grając na pianinie w szkole muzycznej Fraza. Następnie studiowała wokal jazzowy we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Techniki uczyła się pod kierunkiem Marzeny Wojak.
Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych, takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorką muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.
W kwietniu 2006 założyła swój pierwszy zespół Me Myself and I.

Zgas pochodzi z Głogowa. Zakorzeniony w kulturze hip-hopowej najpierw rapował, potem śpiewał, aż w końcu w 1999 roku zajął się human beatboxem. Pierwsze szlify zdobywał na podwórku z chłopakami z ekipy PRE. Po wyjeździe na studia do Zielonej Góry współtworzył zespół Pokój 121. W 2003 roku rozpoczął współpracę z wrocławską formacją Kanał Audytywny, która trwała aż do wydania „Płyty Skirtotymicznej". Po zakończeniu współpracy z KA poświęcił się całkowicie działalności solowej i w krótkim czasie uzyskał status jednego z czołowych polskich beatboxerów. Od roku 2005 wygrywał kolejno wszystkie kontesty beatboxerskie w Polsce. W 2005 i 2006 roku zdobył tytuł mistrza Polski w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. W listopadzie 2006 roku nawiązał kontakt i współpracę z Me Myself And I; występuje także sporadycznie z ekipą Fpat Wypat.

Michał Majeran jest wokalistą, absolwentem londyńskiego Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki. Występował m.in. jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Interesuje się szczególnie muzyką jazzową i gatunkami pokrewnymi. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny - również instrumentalista - brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą. Ma na koncie płytę solową z muzyką oratoryjną okresu baroku.

bilety 25 zł, 20 zł