info

W CZWARTEK 13 CZERWCA W DELIES WYSTĄPI PINK FREUD W ARANŻACJACH AKUSTYCZNYCH. POCZĄTEK KONCERTU O GODZINIE 20 W DELIKATESACH ESENCJA.

W czerwcu na scenę Delikatesów Esencja powróci Wojtek Mazolewski. Tym razem wystąpi ze składem Pink Freud. Zespół znany jest z mocnych jazzowych brzmień, ale wyjątkowo tego wieczora zagra delikatniej - akustycznie. 

Będzie to unikatowe prapramierowe wykonanie materiału na płytę, która ukaże się dopiero za rok - Pink Freud AKUSTYCZNIE.

W marcu 2012, z okazji pierwszych urodzin Delikatesów Esencja przy TR Warszawa, zainaugurowaliśmy cykl bardzo kameralnych koncertów pod hasłem Koncert na 50 osób. Gwiazdą pierwszego spotkania był Stanisław Soyka Trio, potem zagrali Wojtek Mazolewski z zespołem, JAA i Jazzpospolita, Muzykoterapia, Natalia Przybysz z repertuarem piosenek Janis Joplin, a w maju projekt Młynarski plays Młynarski. Tworząc formułę "Koncertu na 50 osób" mieliśmy w pamięci nowojorskie kluby, bezpretensjonalne obcowanie z dobrą muzyką w klubowej atmosferze. Dlatego w Delikatesach Esencja stworzyliśmy unikatową, jak na warszawskie standardy, formułę – wszystkim widzom zapewniamy miejsca siedzące przy stolikach, przed występem można zjeść kolację, a po koncercie spotkać się z muzykami. Kameralna publiczność, możliwość bliskiego kontaktu z artystą i swobodna atmosfera czynią to wydarzenie naprawdę wyjątkowym. Nie ma takich koncertów w Warszawie - Piotr Czerny, Delikatesy Esencja.

Delikatesy Esencja to jedna z najpopularniejszych restauracji w Warszawie. Przy TR Warszawa powstało nowoczesne miejsce z dobrą kuchnią w duchu slow food, z krótkim sezonowym menu i kartą wyselekcjonowanych alkoholi.

Data: 13 czerwca, godzina 20.00.
Wejście od godziny 19.00.
Cena biletu: 140 zł, miejsca siedzące przy stolikach czteroosobowych, nienumerowane.
Rezerwacje piotr@delies.pl
www.delies.pl