Zespół TR

Zastępczyni dyrektora artystycznego Agnieszka Tuszyńska
Zastępca dyrektora ds. organizacyjnych i finansowych Wojciech Gorczyca

Aktorzy
Roma Gąsiorowska, Aleksandra Konieczna, Sandra Korzeniak, Magdalena Kuta, Maria Maj, Agnieszka Podsiadlik, Danuta Szaflarska, Katarzyna WarnkeJan Dravnel, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Tomasz Tyndyk, Adam Woronowicz

Reżyser dźwięku Piotr Domiński
Kuratorzy:
Koncerty  Grzegorz Sorbee Sorbiani
Filmy  Ryszard Jaźwiński
Nowa Dramaturgia, Wystawy, Odczyty Agnieszka Tuszyńska
Grafika  Grzegorz Laszuk

Współpracują
Aktorzy: Małgorzata Buczkowska, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Katarzyna Herman, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Monika Niemczyk, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Danuta Stenka, Justyna Wasilewska,  Janusz Chabior, Andrzej Chyra, Jan Englert, Jan Frycz, Jakub Gierszał, Piotr Głowacki, Redbad Klijnstra, Cezary Kosiński, Władysław Kowalski, Eryk Lubos, Zygmunt Malanowicz, Wolfgang Michael, Adam Nawojczyk, Jan Peszek, Piotr Polak, Piotr Rogucki
Reżyserzy: Krystian Lupa, Kornel Mundruczo, René Pollesch, Krzysztof Warlikowski
Kompozytorzy: Hanna Kulenty, Jacek Grudzień, Leszek Możdżer, Paweł Mykietyn, Marcin Masecki, Janos Szemenei, John Zorn
Twórcy scenografii, kostiumów i światła: Magdalena Maciejewska, Małgorzata Szcześniak, Jacqueline Sobiszewski, Marton Agh, Bert Neumann, Chasper Bertschinger, Svenja Gassen
 
Kierowniczka ds. koordynacji pracy artystycznej Małgorzata Mazur
Kierowniczka produkcji Małgorzata Cichulska
Produkcja Agata Balcerzak, Agata Awruk
Public relations Justyna Konczewska, Jakub Krzeszowski, Weronika Nowak
Montaż i realizacja wideo  Ewa Łuczak
Asystent reżysera  Paweł Kulka
Fundraising Karol Wittels
Archiwum i edukacja Anna Rochowska
Organizacja widowni Beata Zaborek-Sroka, Justyna Matyjaśkiewicz, Joanna Tabaka 
Sekretariat Barbara Janczewska
 
Kierownik techniczny Andrzej Osmulski
Kierownik budowy dekoracji Andrzej Łastowski
Oświetleniowiec Remigiusz Siek
Technicy wideo Adrian Hutyriak, Gwidon Wydrzyński
Inspicjenci  Karolina Gębska, Wojciech Sobolewski
Brygadier sceny Andrzej Tuszewicz
Maszyniści Dominik Gniewek, Paweł Gromek, Piotr Gromek, Łukasz Winkowski
Rekwizytorzy Tomasz Trojanowski, Grzegorz Zielski
Garderobiana Elżbieta Kołtonowicz
Charakteryzatorka Monika Fetela
Stolarze Stefan Dukała, Tadeusz Tomaszewski
Ślusarze Karol Korytko, Tomasz Ciężarek


Główna Księgowa Wanda Dorant-Podgórska
Zastępczyni Głównej Księgowej Elżbieta Kuśmierkiewicz
Księgowość Danuta Solarska, Bożena Tomaszewska

Radca prawny Michał Goździk
Kierownik administracyjny Sebastian Pomirski-Ciura
Kadry Anna Kostrzewa
Kasa Agata Cymer, Urszula Musiał - Kozłowska, Kacper Białkowski
Magazynier Andrzej Charzyński
  
Bileterzy Jagoda Nowakowska, Marta Fiszer, Aleksandra Plech, Anna Jasińska, Mikołaj Ulatowski, Łukasz Krajewski, Zofia Cypel, Magdalena Miller, Maciej Przygoda, Marta Elson, Stanisław Peter, Urszula Zabłocka

Wolontariuszki  Ula Gołdowska, Karolina Gromadzka, Aleksandra Janiak, Katarzyna Jankowska, Monika Jaros, Katarzyna Mierzejewska,  Paulina Niemczyk, Malwina Szumacher